hasan hüseyin zobu
hasan hüseyin zobu
2022-04-05
Girişteki ilgi alakadan tutun da fiyatlarda yardımcı olmalarına kadar her konuda iyi yorumları sonuna kadar hak eden bir yer. Kalitesine ve sağlamlığına zaten söylenecek söz bulamam yıllardır bu sektörde isim yapmış en güvenilir kurum. Her şey için telefon ederiz.
Recep Aksoy
Recep Aksoy
2022-03-26
Mağza müdürü Burak NACAROĞLU Beyefendiye ilgilerinden dolayı çokk çok teşekkür ederim yeni evlencek çiftlerin kesinlikle köksallar mobilya ya gitmelerini şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca mağza sahibi Aykut KÖKSAL beye de güler yüzlülüğünden ve yardımcı olmalarından dolayı çok çok teşekkür ediyorum mağza çalışanlarıda çok güler yüzlü ve çok cana yakınlar ☺️
Yağmur Aksoy
Yağmur Aksoy
2022-03-25
Mobilyalarımız için tercihimiz tabi ki Köksallar mobilya oldu. Özel ilgi ve alakası için Burak beye ve tüm Köksallar ekibine teşekkür ediyoruz. Sayenizde harika tercihler yaptık bir numaralı mobilya mağazamız oldu
TUĞBA ERGENE
TUĞBA ERGENE
2022-02-06
Güler yüzlü bir ekip .Servis hizmeti hızlı.
Ana Sayfa - ocar koltuk takimi 18Ana Sayfa - ocar koltuk takimi 17
Ana Sayfa - kok example img2

Gerçek

Hayallerinizdeki mobilyalar

Size hayallerinizdeki mobilyaları sunmak için buradayız. Çeşitli ürün kategorilerimiz, birbirinden özgün ve ürün çeşitliliğimiz ile sizin evinize en uygun planlamayı sağlıyoruz. Minimalist, modern ve estetik tasarımlı ürünlerimiz için mağaza sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Ana Sayfa - lokaller location

Mağazamıza Bekleriz

Birbirinden estetik mobilyalarımızı görmek bizimle biraz sohbet etmek ister misiniz? Modern Köksal Mobilya ürünleri estetik bir dizayn ile buluştu. Bizi ziyaret etmek için aşağıda bulunan adrese tıklayabilirsiniz.